Obiad na szybko i na słodko - makaron z serem białym

Uwielbiam wszystkie dania z makaronem. Niektórzy uważają, że obiad na słodko to nie obiad, albo że obiad bez mięsa to nie obiad - ja się do nich zdecydowanie nie zaliczam. Kocham słodkości w każdej formie i o każdej porze dnia i nocy, tak więc również na obiad: makaron z serem i dżemem, naleśniki z truskawkami, czekoladą i bitą śmietaną, ryż z prażonymi jabłkami - mogłabym to jeść codziennie.  Dzisiaj przedstawiam Wam mój ulubiony obiad na szybko: makaron z serem i dżemem (zamiast dżemu mogą być owoce, a wszystko można polać jeszcze czekoladą).
Składniki: (na jedną porcję)
 - garść makaronu
 - 3 kopiaste łyżki sera białego 
  - 3 łyżeczki dżemu lub trochę owoców
 - 1 łyżka śmietany
 - trochę cukru 
  - opcjonalnie czekolada do polania

 Przygotowanie: 
  Przygotować makaron według przepisu na opakowaniu.  
 W miseczce ser wymieszać z cukrem i śmietanką. Nałożyć makaron do miski, dodać ser i dżem, ewentualnie polać czekoladą i zajadać się smacznym obiadem.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Google+ Followers

Dzielimy się przepisami

blogi kulinarne

Meet The Author

Jestem 25 letnią marzycielką z małej wioski na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Lubię dobre filmy, dobre książki, dobre jedzenie i długie spacery. Jestem uzależniona od kawy, seriali i słodyczy. Nie wyobrażam sobie życia bez czekolady, muzyki i nieba pełnego gwiazd. Zawsze przed snem przeżywam w swojej głowie niesamowite przygody. Marzę o napisaniu własnej książki i księciu z bajki (choć chyba wolę typ rycerza w lśniącej zbroi).

WeHeartIt

Instagram